Fotogaleria

Moje zdjęcia głównie powstają na zachodzie Polski – w małej miejscowości Krzeszycach, gdzie mieszkam i w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego.

Krzeszyce powstały na skraju sporych kompleksów leśnych gdzie płynie rzeka Postomia – wzdłuż, której zbudowano cztery młyny. Do dziś zachował się tylko jeden z nich, zlokalizowany w samej miejscowości – sprawny technicznie, jednak już nie eksploatowany.
W lesie, około dwa kilometry od Krzeszyc można natomiast oglądać ruiny tzw. Czwartego Młyna. Miejsce to zostało niedawno zagospodarowane przez Nadleśnictwo Lubniewice. W wyniku tych działań stawy i kanały młyńskie ponownie napełniły się wodą. Wytyczono szlak pieszo-rowerowy. Powstało miejsce o sporych walorach turystycznych, rekreacyjnych i edukacyjnych. 

Obiektem moich zainteresowań jest przyroda. Fauna i flora Polski jest na tyle piękna i bogata, że postanowiłam ją łapać w obiektywie. To co uwielbiam fotografować to bezkręgowce (głównie owady) i małe kręgowce. Przed moim obiektywem pojawiają się także ciekawe rośliny, które nas otaczają. Zapraszam do Fotogalerii, w której znajduję się zbiór zdjęć mojego autorstwa. 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *